Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344216

Administraator-massöör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna südalinnas paiknev massaazisalong otsib oma kollektiivi noort ja särtsakat Administraator-massööri.Töö on graafiku alusel ja sobib ka üliõpilasele või teise töökoha kõrvalt.Töögraafik vastavalt sinu võimalustele.Tööülesanneteks on administratiivse töö korraldamine salongis, telefonikõnedele vastamine, aegade broneerimine, üldine salongi korrashoid, puhastus.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame korrektsust ja kohusetundlikust, täpsust ja olla valmis isesesivaks tööks administraatorina. Samuti soovi ja tahet pakkuda lõõgastavat erootilist massaazi (topless) või soovi seda õppida. Massaaziõpe toimub tööandja kulul.

Paindlikku töögraafikut vastavalt võimalustele, sõbralikku ja noort kollektiivi, häid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#344216

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
28. mai 2014

CVKeskus.ee klient

Südalinna lähedal asuv massaazisalong

Vaata rohkem