Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623361

Administraator - klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

See ametikoht on sobilik just Sulle, kui oled toimekas ja rõõmsameelne ning meeldib aktiivne suhtlemine.
Sinu tööülesanneteks saavad olema igapäevaselt:

  • Külaliste vastuvõtmine ja suunamine;
  • Telefonikõnede vastuvõtmine ja suunamine;
  • Klienditeenindusüksusesse koonduvate kliendi probleemide lahendamine;
  • Saabuvate teadete sisestamine andmebaasi, informatsiooni salvestamine;
  • Klientide informeerimine üüri- ja hoolduskuludega seotud küsimustes;
  • Klientidelt informatsiooni ja tellimuste vastuvõtmine ning edastamine;
  • Kirjade, arvete, fakside, e-kirjade vastuvõtt, registreerimine ja edastamine;
  • Kontoritarvete- ja taksokaartide tellimine;
  • Dokumentide koostamine;
  • Vastuvõtu sekretäri asendamine teistel klientide objektidel.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

  • oled korrektne ja täpne;
  • sulle meeldib töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt;
  • sul on keskharidus ja arvuti kasutamisoskus lõppkasutaja tasemel;
  • tunned klienditeeninduse põhialuseid ja dokumente;
  • oled hea suhtlemisoskuse ja teenindusvalmidusega;
  • Sul on hea eesti keel ja vene ning inglise keele oskus suhtlustasemel

Omalt poolt pakume: tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust, kaasaegseid töövahendeid ning erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi. Lisaks kindlat töötasu ja sotsiaalset garantiid. Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi.

Tööpakkumise number
#623361

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019

ISSi näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku rohkem kui 70 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab pea 500,000 inimest.
ISS Eesti AS on Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ligi 1500 inimest, kellest ca 250 on väiksema või suurema töövõime kaotusega.

Rohkem informatsiooni ISSi kohta meie kodulehelt www.iss.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/isseesti/

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2017

Vaata rohkem