2023-08-23 14:48:55

ADMINISTRAATOR-KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma ettevõttesse administraator-klienditeenindajat. Põhiliseks töö­ülesandeks on klientide kvaliteetne teenindamine, operatiivne infovahetamine klientide ja ettevõtte vahel, ettevõtte info­korralduse ja asjaajamise õigeaegne tagamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui oled korrektne ja täpne, Sul on keskharidus, tunned klienditeeninduse põhialuseid, oled hea suhtlemisoskuse ja teenindusvalmidusega. Sulle meeldib töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt, ei karda kiiret töötempot ja mitme asjaga korraga tegelemist. Vajalik on väga hea eesti - ja vene keele oskus ning inglise keele valdamine heal tasemel. Arvuti kasutamiseoskus lõppkasutaja tasemel.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja vahendeid, konkurentsivõimelist töötasu. Võimalust töötada osalise tööajaga.

Lisainfo

CV säilitatakse AS ISS Eesti andmebaasis 6 kuud. Sobivate vabade ametikohtade puhul võetakse kandidaatidega ühendust
Sobib hästi lisatööks
Rohkem tööpakkumisi aadressil: http://www.ee.issworld.com/et-EE/too-ee/pakkumised