Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672583

Administraator- kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on klientide vastuvõtmine büroos, klientide registreerimine nii kohapeal, e-kirja vahendusel kui ka telefoni teel, nõustamisaegade broneerimine ja kliendisuhete säilitamine. Oled konsultandiks klientidele ning toeks meie juristidele, abistades neid kliendiportfelli halduses ja tööaja planeerimises.

Ootused kandidaadile

Väga hea suhtlemisoskus, teotahteline, hea pingetaluvus, oma asjades hoolas ja iseloomult avatud isiksus, kelle siiras soov on saavutada kliendi rahulolu.

Hea  eesti ning vene keele oskus.

Kasuks tuleb inglise keele oskus ning eelnev müügikogemus.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Väljaõpet kohapeal (arvutikasutamise oskus on eelduslik), toredaid ühisüritusi ja toetavaid kolleege. Põhipalk   + boonus

Tööpakkumise number
#672583

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

OÜ HUGO on uutmoodi kontseptsiooniga õigusabiplatvorm, mille eesmärgiks on tagada õiguste kaitsmine neile, kellele see enamasti kalli hinna tõttu kättesaamatuks on jäänud. Selleks, et soodsat hinda pakkuda, nõustame ja töötame valdavalt elektroonilisi kanaleid pidi. Peaaegu alati tähendab õigusabi osutamine dokumentide analüüsi ning koostamist. Sellele on ka OÜ HUGO meeskond keskendunud. Meie eesmärk on lahendada kliendi probleem võimalikult kiirelt, efektiivselt ja ökonoomselt, tagades seeläbi kliendile taskukohast õigusabi.

Vaata rohkem