Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300767

Administraator - infotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • informatsiooni edastamine laevas viibivatele klientidele
  • klientide küsimustele ja probleemidele lahenduse leidmine

Ootused kandidaadile

  • väga hea keeleoskus – inglise, soome, rootsi ja eesti keele valdamine tugeval suhtlustasemel
  • arvutikasutamise oskus
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • vanust vähemalt 25 aastat

Kasuks tuleb
  • varasem töökogemus laeval
  • vene keele oskus
  • kehtivate meredokumentide olemasolu
  • varasem töökogemus administraatorina

Ettevõte pakub

  • tööd graafiku alusel
  • sõbralikku töökollektiivi
  • motiveerivat töötasu
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Tööpakkumise number
#300767

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. märts 2013

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga

Vaata rohkem