Värsked tööpakkumised

Administraator - infotöötaja laevale m/s Viking XPRS

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586228

Tööpakkumise number

586228

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn - Helsingi liinil opereerivale reisiparvlaevale m/s Viking XPRS kogemustega administraator-infotöötajaid, kes oleksid valmis asendama tähtajaliste lepingute alusel põhimeeskonnaliikmeid haiguste ja puhkuste ajal. Samuti otsime lisatööjõudu suveperioodiks.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea keeleoskus – inglise, soome ja eesti keele valdamine tugeval suhtlustasemel
• arvutikasutamise oskus (kontori tarkvara)
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
• korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
• vanust vähemalt 25 aastat

Kasuks tuleb:
• varasem töökogemus laeval
• vene ja rootsi keele oskus
• kehtivate meredokumentide olemasolu
• varasem töökogemus administraatorina / infotöötajana

Ettevõte pakub

• tööd graafiku alusel
• sõbralikku töökollektiivi
• motiveerivat töötasu
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi
• majutust ning toitlustust laevas

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
19. märts 2019

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga