Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123983

Tööpakkumise number

123983

Töö kirjeldus

Võtame tööle administraatori. Töökoht asub Saku mõisas tegutsevas puhke- ja koolituskeskuses. Administraatori ülesanne on vahetuse ajal mõisa klientide viisakas ja korrektne teenindamine, kõnedele vastamine, tellimuste vastuvõtmine, broneeringute teostamine ning pakkumiste koostamine.

Nõudmised kandidaadile

1. Hea suhtlemisoskus
2. Võõrkeelte valdamine suhtlustasandil
3. Ausus, täpsus, initsiatiivikus

Ettevõte pakub

1. Huvitavat tööd ja noort ning sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö on vahetustega päevasel ja õhtusel ajal (7.00-15.00; 15.00-23.00). Võrdsete näitajate korral eelistatakse administraatori töökogemusega kandideerijaid. Soovitav on transpordivõimaluse olemasolu õhtusel ajal.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. september 2007

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 70 töötajat ning käive 2004. aastal oli ligi 32 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

Uuelt töötajalt ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.