Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673154

Administraator - ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kesklinna asuvas klubis klientide vastuvõtmine nendega suhtlemine ja klubi tutvustamine.

Ootused kandidaadile

Esinduslik ja korrektne välimus
Inglise keele oskus ja kasuks tulevad teised keeled kõnes
Kiire kohanemis- ja õppimisvõime
Kohusetundlikkus, pingetaluvus, aktiivne suhtleja

Vanus alates 18+

Ettevõte pakub

Motiveerivat palka, tulemustasu + boonus
Väga paindlikku töögraafikut
Head töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
Võimalus töötada ka teise töö- või kooli kõrvalt

Lisainfo

Lisainfo telefonilt 53824508

Tööpakkumise number
#673154

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem