Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299959

Administraator Babor SPA-s (osaline tööaeg)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine ja nõustamine toodete ja teenuste osas.
  • Klientide vastuvõtmine ja juhendamine spa ruumides.
  • Hoolitsema selle eest, et kliendid saaksid broneeritud hooldused õigeaegselt.
  • Sooritama soolakambri, vannihoolduste ja vajalike kehamähiste protseduure.
  • Hoolitsema selle eest, et nii riietusruumides kui ka dušširuumides oleks olemas kõik vajalikud vahendid(puhtad rätikud, duššigeelid jne).
  • Klientidele söökide ja jookide pakkumine ja serveerimine.
  • Klientide probleemidele ja muredele võimaliku parima lahenduse leidmine
  • Aktiivne Babor toodete müük.
  • Spas töö ajal puhtuse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • omandatud vähemalt keskharidus
  • töökogemus klinediteenindajana, vähemalt 6 kuud
  • ausus ja usaldusväärsus
  • hea suhtlemisoskus
  • iseseisvus ja korrektsus töös
  • kohusetundlikkus
  • arvutioskus
  • valmisolek töötada graafiku alusel
  • eesti keele valdamine kõrgasemel
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • erinevaid lisahüvesid
  • vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Otsime oma meeskonda osalise tööajaga (84 tundi kuus) rõõmsameelset ning töökat administraatorit.

Tööpakkumise number
#299959

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. märts 2013
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

Babor SPA on ainuke auhinnatud Babor esindusspaa Eestis.

Erinevaid spaasid on meil palju, kuid siiski leidub see üks, mis on unikaalne ning mille sarnast teist Eestis ei ole.
Astudes üle ukselävendi, tervitab külastajat harmooniline ning omanäoline interjöör, mis senini pole veel kedagi külmaks jätnud.
Asudes südalinnas, Viru Keskuse vahetus läheduses.
Väärtustades oma kliendi heaolu, kasutame iluhooldustes alati kõrgkvaliteedilisi tooteid (Babor, Ulla-Maija Grace).

Vaata rohkem