Värsked tööpakkumised

Administraator-assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106262

Tööpakkumise number

106262

Töö kirjeldus

• Asjaajamise ja infoliikuvuse korraldamine
• Kliinikutöö sujuvuse tagamine
• Klientidega suhtlemine
• Telefonikõnedele vastamine / suunamine

Nõudmised kandidaadile

• Hea suuline ja kirjalik suhtlemisoskus
• Õppimis-ja arenemisvõime
• Kiirus, täpsus, kohusetundlikkus
• Arvutioskus
• Sõbralikkus ja inimlikkus
• Inglise keele suuline ja kirjalik oskus

Ettevõte pakub

• Võimalust töötada kiiresti arenevas töökeskkonnas
• Vaheldusrikast ja meeldivat tööd heas seltskonnas
• Stabiilset sissetulekut ja lisasoodustusi

Lisainfo

Eeliseks on emotsionaalne küpsus, stressitaluvus, hea energiatase ning võime töötada meeskonnas. Kui sa ise ei soovi kandideerida, kuid tead kedagi, kellele antud töökoht võiks sobida, võid pakkumise talle edasi saata.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
2. mai 2007

Meie peamisteks tegevusaladeks on kirurgiateenused - ortopeediline kirurgia, üldkirurgia, ilukirurgia. Lisaks kirurgiale pakume konservatiivset ekspertabi mitmete meditsiiniliste probleemide puhul, valitud erialad toetavad üksteist sünergiliselt, meie sihiks on inimese tervise mitmekülgne parandamine.