Värsked tööpakkumised

Accountant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122674

Tööpakkumise number

122674

Töö kirjeldus

kes töötab koos Head of Accounting and Reporting'uga, abistades teda igapäevastes raamatupidamisega seotud toimingutes.

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt 2. a raamatupidamiskogemust
- täpsust, kohusetundlikkust
- soovi õppida ja areneda
- eesti ja inglise keele oskust, teiste keelte valdamine tuleb kasuks
- koostöövalmidust, oma-algatuslikkust, töökust ja visadust

Pakume omalt poolt palju huvitavat tööd edukas panganduskontsernis ja rahvusvahelise organisatsiooni tuge, samuti võimalust osaleda uue eduka panga arendamises Baltikumis. Lisaks pakume häid karjäärivõimalusi kontserni sees ning konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
6. september 2007

Handelsbanken on põhjamaine, rahvusvaheliselt tegutsev pank, mis on tuntud eelkõige oma kliendikeskse ja paindliku teeninduse poolest. Handelsbankeni Eesti filiaal avati Tallinnas 2006. a ning seal pakutakse teenuseid nii firmadele kui ka eraklientidele.

Seoses Handelsbankeni kasvu ja arenguga Eestis ja Baltikumis otsib Handelsbanken oma meeskonda:
ACCOUNTANT.