Värsked tööpakkumised

Account manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120920

Tööpakkumise number

120920

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjalikku juhtimisvõimetega töötajat ühe maailma mainekaima ja kõige tuntuima brandi veebiprojektide igapäevaseks juhtimiseks. Sinu ülesandeks on suhelda erinevate projekti osapooltega, koordineerida tööd, vastutada tähtaegade eest, pakkuda kreatiivseid ideid ja lahendusi ja hoolitseda otseselt kliendi veebiprojektide parima käekäigu eest.

Nõudmised kandidaadile

• Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Sul on eelnevaid IT-alaseid kogemusi
• Valdad eesti keelt
• Oskad inglise keelt nii kõnes kui kirjas
• Mõtled oma peaga ja suhtled ladusalt
• Väärtustad ka superlahedat töökultuuri

Veel parem kui:
• Omad teadmisi IT-projektijuhtimisest, e-ärist ja/või turundusvaldkonnast
• Oled kokku puutunud veebilahenduste ja rakenduste arendamisega
• Oskad kasutada Photoshopi, Flashi
• Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid

• Iseseisvust ja superhead kogemust maineka brandi veebiväljundite arendamisel
• Rohkelt huvitavat tööd nooruslikus meeskonnas
• Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset uut bürood ja töövahendeid
• Väga head palka vastavalt tulemustele ja motivatsioonipaketti
• Häid arenguvõimalusi ettevõtte sees ning koolitusvõimalusi
• Lahedat seltskonda ja ühiseid ettevõtmisi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

ADM Interactive on veebipartner. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid kogemustega alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid. ADM loob ja arendab internetilahendusi kogu maailmas. Samuti tegeleme erinevate internetipõhiste infosüsteemide loomise, analüüsi, integreerimise ja arendamisega. ADMis töötab hetkel 27 loovat professionaali. Tegemist on suurima veebiagentuuriga Eestis.