Värsked tööpakkumised

Account manager / erakliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91825

Tööpakkumise number

91825

Töö kirjeldus

Account Manager'i / erakliendihalduri vastutusvaldkonda kuulub Handelsbankeni eraisikutest klientide teenindamine ja nõustamine sobilike finantslahenduste leidmisel, kliendilepingute ettevalmistamine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- pikaajalist töökogemust eraisikute panganduse alal
- teenindusvalmidust ja head suhtlemisoskust
- algatusvõimet, iseseisvust ja otsustusvõimelisust
- head pangatoodete tundmist
- täpsust ja organiseeritust
- töökust ja koostöövalmidust
- müügile orienteeritust ja dünaamilisust
- eesti ja inglise keele head oskust, teiste keelte oskus (vene, soome, rootsi) tuleb kasuks

Pakume omalt poolt palju huvitavat tööd edukas panganduskontsernis ja rahvusvahelise organisatsiooni tuge, samuti võimalust osaleda uue eduka panga ülesehitamisel Eestis. Lisaks pakume häid karjäärivõimalusi kontserni sees ning konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2007

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.
MPS EESTI kliendiks on HANDELSBANKEN - www.handelsbanken.ee
HANDELSBANKEN on põhjamaine, rahvusvaheliselt tegutsev pank, mis on tuntud eelkõige oma kliendikeskse ja paindliku teeninduse poolest. HANDELSBANKEN'i Tallinna kontor avati 2006. aasta juunis ning seal pakutakse teenuseid nii firmadele kui ka eraklientidele.

Seoses firma arenguga on HANDELSBANKEN'i meeskonda oodatud ACCOUNT MANAGER / ERAKLIENDIHALDUR.