Abivallasekretär-personalijuht
Tööpakkumise number #745675

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • personaliarvestuse pidamine, personali värbamise ja valiku läbiviimine;

  • koolituste planeerimine ja korraldamine personali pädevuste tõstmiseks;

  • vallavalitsuse, osavallavalitsuste ja hallatavate asutuste nõustamine personalitöö alastes küsimustes;

  • kommunikatsiooni edastamine personalile;

  • rahvastikuregistri toimingute teostamine;

  • oma valdkonna õigusaktide eelnõude ja seletuskirjade koostamine ning vajadusel nende ettekandmine vallavalitsuse ja volikogu istungitel ning komisjonide koosolekutel;

  • sõidupäevikute arvestuse pidamine;

  • töötervishoiu ja –ohutuse nõuetest kinnipidamise tagamine;

  • vallavolikogu komisjonide koosolekute ja volikogu istungite protokollimine ja nõuetekohaselt protokollide vormistamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • tunned ja oskad rakendada valdkonna õigusakte
  • omad hea pingetaluvust, oled iseseisev ja analüüsivõimeline, kohusetundlik
  • oskad planeerida tööprotsessi ja kasutada aega efektiivselt

Kandidaatidele esitatavad nõuded:

  • õigusalast kõrgharidus
  • vastavus avaliku teenistuse nõuetele
  • kasuks tuleb eelnev avalikus teenistuses ja personalivaldkonnas
  • juhilubade olemasolu ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#745675

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021
Abivallasekretär-personalijuht Abivallasekretär-personalijuht

LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS

Vaata rohkem