Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435404

Abivahendispetsialist/klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine eesti, vene ja soome keeles. Jalalaba diagnostika läbi viimine, Jäljendite võtmine individuaalsete tallatugede valmistamiseks. Valmistatud toodete kätte andmine. Teenuste ja toodete tutvustamine. Uute klientide aktiivne otsimine. Müügiarvete väljastamine. Ettevõtte tutvustamine ja teenuse pakkumine erinevatel üritustel.

Ootused kandidaadile

hea suhtlemisoskus ja valmisolek meeskonnatööks
müügitöö oskus
arvuti kasutamise oskus
lojaalsus tööandjale
aktiivsus ja initsiatiivikus
hea ja vigadeta soome keele oskus kõnes ja kirjas
vene keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

korralikku väljaõpet
konkurentsivõimelist töötasu
huvitavat tööd
sõbralikku kollektiivi
Pakutav kuupalk 880 (neto) kehtib peale väljaõppe läbimist. Väljaõppe ajal makstav palk lepitakse kokku läbirääkimisel.

Tööpakkumise number
#435404

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 880 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. september 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

OÜ Rehabilitatsiooniabi tegeleb individuaalsete tallatugede, ortooside ja proteeside valmistamisega. Valmistame tallatugesid väga täpse staatilise uuringu (templijäljend) põhjal.
Lisaks individuaalsete abivahendite valmistamisele pakume jaemüügis laia valikut erinevaid abivahendeid - ratastoolid, rulaatorid, potitoolid, voodid, kepid/kargud, ortopeedilised jalatsid, ortoosid, inkotooted. Oleme lepingulised partnerid oma valdkonna olulistele tootjatele - Össur, OttoBock, Streifeneder, Schein, Sporlastic, Orliman, Protetika.
OÜ Rehabilitatsiooniabi müüb abivahendeid soodustusega nii Eesti Haigekassa lepingu alusel kui ka isikliku abivahendikaardi olemasolul.
Meie juurest saavad abi nii lapsed kui täiskasvanud.

Vaata rohkem