Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633411

ABIVAHENDISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Hangitavate abivahendite valiku koostamine;
- Tellimuste koostamine ja koostöö tarnijatega;
- Sobiva abivahendi soovitamine ja valimine;
- Klientide nõustamine ja õpetamine;
- Abivahendi reguleerimine (vajaduse väljaselgitamine ja parameetrite
reguleerimine);
- Vajadusel kliendi arsti konsultatsioonile suunamine;
- Vajaliku dokumentatsiooni vormistamine;
- Abivahendite infomaterjalide ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

- Kutseseaduse alusel välja antud abivahendispetsialisti kutse omamine;
- Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- Vene keele oskus suhtlustasandil;
- Tööks vajalik arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- Tööd osalise koormusega;
- Huvitavat tööd ühes suurimas üldhaiglas;
- Oskustele ja tulemustele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#633411

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem