Värsked tööpakkumised

Abivahendi tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604150

Tööpakkumise number

604150

Firma nimi peidetud Abivahendi tehnik

Töö kirjeldus

- erivajadustega klientide abivahenditealane nõustamine ja kasutama õpetamine üle Eesti;
- abivahendite individuaallahenduste leidmine, abivahendite kohandamine vastavalt kliendi vajadustele;
- abivahendite komplekteerimine, remont ja hooldus;
- abivahendite paigaldus kliendi kodus;
- vajaliku dokumentatsiooni ja hinnapakkumiste koostamine ning abivahendite tellimine;
- teabe kogumine ja suhtlus abivahendeid tootvate ettevõtetega;
- töö eeldab vahest ka raskemate abivahendite tõstmist ja transporti.

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et tehnikul on:
- tehniline haridus;
- väga hea eesti ja inglise keele oskus;
- vene keele oskus suhtlustasandil;
- tehniline taiplikkus ja käeline osavus;
- arvuti kasutamise oskus;
- hea suhtlemisoskus;
- hea koostöövõime ja planeerimisoskus;
- hea algatus- ja otsustusvõime;
- B-kategooria autojuhiload;
- kasuks tuleb eelnev töökogemus erivajadustega inimestega või abivahenditega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- tähtajatut töölepingut;
- töötasu alates 1250 EUR;
- tööalast väljaõpet ja koolitusi;
- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- ühisüritusi, sporditoetus, haiguspäevade hüvitist alates teisest haiguspäevast

Töökoht asub Invaru Tartu esinduses
Väljaõpe toimub olenevalt kandidaadi oskustest 3-6 kuu jooksul Rae vallas, Harjumaal
Väljaspool Harjumaad elava kandidaadi väljaõppeaegse majutuse ja transpordikulud katab Invaru

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
24. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1250 EUR kuus

Invaru on pikaajalise kogemusega abivahendikeskus, mis pakub laias valikus tehnilisi abi- ja taastusravivahendeid, nahahoolduse ja pidamatuse tooteid.