Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196258

Abitöötaja - komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kauba komplekteerimine
* Komplekteeritud kaubaaluste ettevalmistamine transpordiks
* Vajadusel abistavate tööde tegemine laos

Ootused kandidaadile

* Varasem töökogemus laos, soovitavalt eelnev komplekteerimiskogemus
* Valmisolek teha füüsilist tööd
* Kiire ja täpne
* Kohusetundlik

Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
* Tasu vastavalt tehtud tööle
* Kaasaegset töötajasõbralikku töökeskkonda
* Soodsat toitlustamisvõimalust kohapeal
* Sõbraliku kollektiivi tuge

Lisainfo

Vahetused on järgmised:
E: 7:00-17:30; R: 7:00-17:30 või 16:00-02:30; P: 10:00-18:30

Töökoht asub Jüris, Harjumaal.
Palume saata CV märksõnaga "Abitöötaja" hiljemalt 31. mai 2010 läbi CV Keskuse või aadressil: jobs.ee(at)havilog.com
NB! Sobivate kanidaatidega võtame ise ühendust maikuu jooksul!

Tööpakkumise number
#196258