Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673649

Abitöötaja BENU Tähe apteeki

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. oktoober 2020
Kuulutus aegub:25. november 2020

Töö kirjeldus

Siin saad vastutada apteegi
korrashoiu ning kauba vastuvõtu ja väljapaneku eest.
Oled väga oodatud BENU Tähe apteeki (Turu 8, Viljandi) kui armastad korda, oled
kohusetundlik, täpne ning rõõmsameelne inimene. Siin saad vastutada apteegi

Ootused kandidaadile

kohusetundlik, täpne ning rõõmsameelne inimene.

Pakume sulle osalise koormusega (0,20) stabiilset tööd ja kokkuhoidvaid toetavaid
kolleege.

Tööpakkumise number
#673649

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem