Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546767

Abitöölist uude kauplusesse Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • abitööd kaupluses ja laos - kaupade paigutamine ja komplekteerimine
  • kaupade laadimine ja laialivedu klientidele
  • värvide ja krohvide toonimine

Ootused kandidaadile

  • B kategooria autojuhtimisõigus, soovitavalt ka C kategooria
  • tahe teha mitmekülgset ja aktiivset, füüsilist koormust pakkuvat tööd
  • täpsus, korrektsus, ausus, abivalmidus
  • kasuks tulevad tõstuki juhtimise kogemus ja tõstukijuhi load ning teadmised ehitusmaterjalidest

Ettevõte pakub

  • tähtajatut töölepingut
  • suurepärast töökeskkonda uues kaupluses
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#546767