Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546767

Abitöölist uude kauplusesse Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • abitööd kaupluses ja laos - kaupade paigutamine ja komplekteerimine
  • kaupade laadimine ja laialivedu klientidele
  • värvide ja krohvide toonimine

Ootused kandidaadile

  • B kategooria autojuhtimisõigus, soovitavalt ka C kategooria
  • tahe teha mitmekülgset ja aktiivset, füüsilist koormust pakkuvat tööd
  • täpsus, korrektsus, ausus, abivalmidus
  • kasuks tulevad tõstuki juhtimise kogemus ja tõstukijuhi load ning teadmised ehitusmaterjalidest

Ettevõte pakub

  • tähtajatut töölepingut
  • suurepärast töökeskkonda uues kaupluses
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#546767

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. august 2018
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2018

Värvikeskuste Grupp OÜ on ehitus- ja viimistlusmaterjalide ning – seadmete müügile spetsialiseerunud 20 aastase ajalooga edukas ja kasvav ettevõte, kauplustega Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Meie meeskonda kuulub üle 50 asjatundliku professionaali, kes panustavad väga heasse teenindusse ja ettevõtte arengusse. Suve algul avame uue, kaasaegse kaupluse Tartus.

Vaata rohkem