Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241896

Abitööline/aiapaigaldustööd

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ca 1 kuu Helsinkis edukas metalliettevõttes. Peamiseks tööülesandeks korrastada ettevõtte aed (abitööline aitab paigaldamisel ja teistel töödel.. )
Töö peamiselt välitingimustes.

Ootused kandidaadile

töötahe, kohusetunne

Ettevõte pakub

huvitavat kogemust, konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Palume lisada ka palgasoov (tunnipalk).

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#241896

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem