Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641243

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 3.8 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 20. veebruar 2020
Kuulutus aegub:20. märts 2020

Töö kirjeldus

  • kastide pesemine masinas
  • togide pesemine masinas

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikku ja positiivset töössesuhtumist
  • head füüsilist vastupidavust

  • graafiku alusel tööd (E-L vahetus I 06:00-14:30 ja vahetus II 14:30-23:00)
  • toitlustuse osalist kompenseerimist ja omatoodangu ostusoodustust
  • tööriietus ja selle pesu ettevõtte poolt
  • ametialaseid arenguvõimalusi
  • VÄLJAÕPE KOHAPEAL

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel ja vahetustega
CV võib saata ka e-posti teel personal(at)cristella.ee
Tööle asumisel on vajalik tervisetõendi olemasolu (tööandja hüvitab esitatud tseki alusel tervisetõendi maksumuse).
Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#641243

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja. Enam kui saja-aastase ajalooga ning ligi 250 töötajaga ettevõte panustab järjekindlalt tootmisvahendite ning tootevaliku uuendamisse. Võru linnas valmivate pagaritoodete üle rõõmustavad inimesed kogu Eestis, Baltikumis ning ka Skandinaavias. Ettevõtte eesmärk on pakkuda inimestele meelepäraseid sügavkülmutatud pagaritooteid. Ettevõttes rakendatakse rahvusvahelist BRC kvaliteedijuhtimissüsteemi, mida pidevalt hinnatakse ja arendatakse.

Vaata rohkem

Abitööline