Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195329

Abitööline tootmises

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toormaterjalide ettevalmistus
  • valmistoodangu vastuvõtmine tootmisliinilt
  • abitööd tootmises

Ootused kandidaadile

  • valmisolek pingeliseks ja füüsiliseks tööks
  • vajalik eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • tõsine töössesuhtumine
NB!Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmises.

Ettevõte pakub

  • hooajalist tööd ( mai-august)
  • väljaõpe kohapeal
  • töö kahes vahetuses, (06:00-14:00;14:00-22:00) E-R
  • ajakohast töökeskkonda

Lisainfo

PS.Füüsilise koormuse tõttu töökoht sobiv meesterahvale

Tööpakkumise number
#195329

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem