Värsked tööpakkumised

Abitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40290

Tööpakkumise number

40290

Töö kirjeldus

PayDay on personali rentimisele spetsialiseerunud ettevõte. Pakume tööd mitmelt erialalt ümber Soomet. Meil on Soomes mitmeid kontaktisikuid kes otsivad Sinule sobiva töökoha.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadile on eduks haridus ja töökogemus erialalt kuhu soovib kandideerida. Loodame et kandidaat oskab suhelda soome keeles. Pakume tööd töötajatele kes on valmis tulema Soome tööle FIE-tunnusega.

Ettevõte pakub

-PayDay pakub tööd kiirelt mitmelt erialalt
-Hea töötasu
-Paindlikud tööajad
-Pakume head eelised, näiteks päevarahad
-FIE-tunnust omavale vöimalus tulla kohe tööle

Asukoht:
Välismaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2005

PayDay on personali rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades tööjõudu Soome ettevõtetele. Võtame üle Teie tööandja rolli koos kõigi sellega kaasnevate kohustustega. Pakume lühi- ja pikaajalisi-, ajutisi- ning osalise- või täistööajaga ametikohti.