Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668272

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte Maldivar OÜ Elvas, otsib oma meeskonda abitöölist.

Ootused kandidaadile

Töö käigus võib olla vajadus tõsta rohkem kui 25 kg raskusi.

* Hea füüsiline vorm ning valmidus töötada tõstukiga!

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Võimalust iseseisvaks tööks ja ajaplaneerimiseks
  • Rõõmsameelset, intelligentset ja toetavat kollektiivi
    Küsimuste korral e-posti saata

Lisainfo

Töötasu Kokkuleppel
Asukoht ELVA

Lisainfo telefonil +372 745 9227
www.eestimoos.ee

Tööpakkumise number
#668272

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

Maldivar OÜ on 2006. aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev firma. Ettevõte tegutseb Lõuna-Eestis väikelinnas Elvas (Tartumaal). Valmistame moose ja kontsentreeritud mahlajooke. Pakume erinevaid tooteid pagaritele, kondiitritele, piimatööstustele.

Vaata rohkem

Abitööline