Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325371

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 12. november 2013
Kuulutus aegub:20. november 2013

Töö kirjeldus

* aktiivne osalemine kvaliteedisüsteemi arendamines ja kontrollis
* HACCAP süsteemi haldamine, ajakohastamine ja kontroll süsteemi toimimise üle
* auditeerimisplaani koostamine ja juurutamine
* osalemine kliendi reklamatsioonide käsitlemisel ja parendustegevuste ohje
* pidev toodete kvaliteedikontroll ja tootmistähtaegadest kinnipidamine
* osalemine tootearendusprotsessis
* kuluefektiivse tootmistehnoloogiate väljatöötamine ja tehnoloogiliste kaartide koostamine

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus toiduainete tehnoloogia erialal
* eelnev töökogemustoiduainete kvaliteedi- või arendusvaldkonnast
* head teadmised kvaliteedijuhtimissüsteemidest ning toiduainetööstuses kasutusel olevatest standarditest
* head teadmised pagari- ja kondiitritoodete tootmistehnoloogiast ja tootmisprotsessidest
* meeskonnatööle orienteeritus ning koostöövõime
* iseseisev analüüsivõime ning konstruktiivne probleemide lahendamise oskus
* täpsus, süsteemsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

* tulemusele suunatud töökorraldust, motiveerivat töötasu
* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* huvitavat ja vastutusrikast tööd
* pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#325371

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. november 2013
Kuulutus sisestati:
12. november 2013

Linerel OÜ on kaasaegne Lõuna-Eesti pagari- ja kondiitritööstus, kellel on kaks kaubamärki - Pere ja Wabariigi. Meie toodanguks on valdavalt kodumaisest jahust käsitööna parimate pagarite ja kondiitrite poolt valmistatud naturaalsed leivad, saiad, tordid ja koogid.

Vaata rohkem

Abitööline