Abitööline
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638186

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

GMP Patisserie otsib oma rõõmsasse kollektiivi nõudepesijat. Meil on sulle pakkuda tööd hubases kohvikus, kus on imeliselt head koogid, maitsev toit, kokkuhoidev meeskond ja loomulikult parimad kliendid. Sul on võimalus anda oma panus GMP Patisserie igapäevase töö korraldamises, et iga meie kliendi kogemus oleks meeldejääv, sest puhtad nõud ja korras kohvik on sama olulised, kui kvaliteetsed tooted ja hea teenindus. Kui oled töökas, positiivne, innukas, siis saada palun oma CV koos kaaskirjaga.

Ootused kandidaadile

Oma uuelt kolleegilt ootame:

  • nõude pesemist vastavalt juhenditele;
  • kohviku ruumide koristamine, puhtuse tagamine;
  • kõikvõimalike abitööde tegemine.

Ettevõte pakub

Sinu panuse eest pakume:

  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • ettevõtte siseseid soodustusi;
  • häid ja kaasaegseid töötingimusi;
  • vahvaid kolleege;
  • võimalus õppida hommikusöögikokaks.

Tööpakkumise number
#638186

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2020

GMP Patisserie loojad on Eesti ühe tuntuma hotelli - ja restorani - GMP Clubhotel & Pühajärve restoran eestvedajad.

Vaata rohkem

Abitööline