Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197563

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisjääkide sorteerimine ja pakkimine
  • puitaluste sorteerimine ja vajadusel nende remontimine
  • ettevõtte territooriumi korrastamine
  • vajadusel valmistoodangu pakendamine ja ladustamine

Ootused kandidaadile

  • füüsiline vastupidavus
  • tõstukiga töötamise kogemus
  • korrektsus ja korraarmastus

Ettevõte pakub

  • head kollektiivi
  • iseseisvat tööd
  • töökohta stabiilses firmas

Lisainfo

  • töö toimub osaliselt väljas

Tööpakkumise number
#197563
Abitööline