Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318985

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- abitööd
- käsitsi voltimine, insertimine, kokkuvõtmine
- järeltöötluseadmetel etteandmine, vastuvõtmine
- erinevad lihtsamad operatsioonid

Ootused kandidaadile

- kohusetundlikkus
- täpsus
- korrektsus
- sobilikum on antud töökoht naisterahvastele
- kasuks tuleb eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- ajutist tööd, töövõtulepinguga
- heade töötulemuste korral võimalik tähtajatu tööleping
- ja kõige tähtsam - head ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#318985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
3. september 2013
Lisainfo palga kohta:
alates 2.50 eurot tunnis

Printon Trükikoda AS on 2000a. loodud kaasaegse sisseseadega, professionaalse ning rõõmsameelse kollektiiviga trükikoda. Meile on esmatähtis hooliv ja loov suhtumine nii partneritesse kui ka töötajatesse, sealjuures ei unusta me keskkonda ega traditsioone. Praeguseks oleme kasvanud üheks juhtivaks trükikojaks Eestis. Hetkel otsime oma meeskonda käsitöölisi.

Vaata rohkem

Abitööline