Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801527

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ehitusobjektile abitöölist, kelle igapäevasteks kohustusteks on

materjali umbertõstmine, ehitusprahi koristus ja mitmed teised kergemad tööd. Objektid asuvad Tallinnas ja selle lähiümbruses.

Tööaeg: 8.00 - 17.00
Tööle saab asuda koheselt

Täiendav lisainfo:

+372 5815 5313

Ootused kandidaadile

  • Oskus töötada iseseisvalt, kui ka meeskonnas

  • Ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

  • Eesti keele oskus (Vene keel tuleb kasuks)

  • Jooksvate küsimuste lahendamine

Ettevõte pakub

  • Head palka ja motiveerivat tulemustasu

  • Häid töötingimusi kaasaegses Tallinna linnas

  • Tööks vajalikke tööriideid ja töövahendeid

  • Huvitavat tööd

  • Stabiilset ja pikaaegset töösuhet

  • Sõbralikku ja toetavad meeskonda

Tööpakkumise number
#801527
Abitööline