Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546553

Abitööline /operaatori abi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Abitööd palkmaju tootvas ettevõttes.
Pikemas perspektiivis töö operaatori abina ( materjali ettetõstmine jne)
Hetkel võimalikud tööd ka: õues kuivati jaoks materjalide pakkimine, palkide koorimine, sees elementide juurde soojustuse paigaldamine.

Tööaeg E-R 8-17

Töökoht asub Tabasalus. Hästi korraldatud transport ettevõtte bussiga.

Ootused kandidaadile

norm füüsiline vorm
töötahe

Kasuks tuleb eesti keele oskus

kaasaegset töökeskkonda, arenguvõimalust, meeldivat meeskonda,konkurentsivõimelist palka

Tööd saab kohe alustada

Tööpakkumise number
#546553

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.

Vaata rohkem