Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666886

Abitööline-nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Nõude ja köögitarvikute pesemine automaatse nõudepesumasinaga ja oma töökoha korrashoid

* Abitööd köögis

Ootused kandidaadile

* Ausus ja kohusetundlikkus
* Soov töötada meeskonnas

* Mitmekülgset, huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses, pikalt toitlustusega
  tegelevas ettevõttes
* Kaasaegset töökeskkonda
* Sõbralikku ja professionaalset meeskonda

Lisainfo

Töökoht Paljassaare põik 14, Tallinn. (Tallinna Vesi AS hoones).

Tööpakkumise number
#666886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
7. september 2020

MeieMaitse põhitegevuseks on igapäevane toitlustamine sh. ka valmisportsjonites lõunatoitude kohaletoimetamine kliendi poolt soovitud kohta
ning Catering teenuse pakkumisega.

Vaata rohkem