Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136570

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ülesandeks on liha kondistamine, lõikamine vajadusel tapaliinidel teiste töötajate abistamine.

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus antud valdkonnas
ausus ja kohusetundlikkus
hea pingetaluvus
hea töötahe.
Kasuks tuleb inglise, norra või rootsi keele teadmine suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

eneseteostusvõimalust
häid töötingimusi
head seltskonda
head töökeskkonda
head töötasu
huvitavat ja mitmekülgset tööd
huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Töö on hooajaline 01.09.2008 - 10.11.2008
Töö on ametlik ning sellest tulenevalt ka töötasu ja sotsiaalsed tagatised vastavalt Norra Kuningriigi seadustele.

Tööpakkumise number
#136570

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 16 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Brutopalk

Nortura BA on Norra Kuningriigi liha ja toiduainete konsern, mille tootmishooned on laiali üle Norra, kokku 41 omavalitsuses. Ettevõttes töötab 7000 inimest. Konsern teeb koostööd 31 000 talunikuga. Ametlik kodulehekülg asub aadressil: http://www.nortura.no/

Vaata rohkem

Abitööline