Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178148

Abitööline lattu

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

As Telinek otsib oma lattu abitöölist. Ladu asub Maardu lähedal, Saha-Loo teel.
Lao abitöötaja tööülesanneteks oleks :
* Kaupade sorteerimine, ladustamine,
* Laoplatsi koristamine,
* Materjalide ja tehnika pesemine survepesuriga,
* Vajadusel töö ka ehitusobjektidel, abitöödel.
Tööd on pakkuda esialgu ajutiselt, paariks nädalaks kuni üheks kuuks. Kui töötahe on suur ja töötaja on asjalik ja tubli, siis sel juhul võimalus pikemaks töösuhteks.
Tööaeg: Argipäevadel E-R kell 8.30-17.00

Ootused kandidaadile

* Eesti keele valdamine,
* Soovitavalt mittesuitsetajad,
* Füüsiliselt tugevad (kuna ladu on väliladu ja kaup raske),
* Tööriided peavad endil olemas olema,
* Ilma igasuguse kriminaalse mineviku ja olevikuta (samuti puuduvad igasugused maksekohustuste rikkumised, kohtutäiturite nõuded jne).

Ettevõte pakub

* Võimalust ajutiselt rakendust saada,
* Häid töötingimusi - ettevõtte poolt on külmkapp ja mikrolaineahi, riietusruum, tualett, dush,
* Töökat meeskonda.

Tööpakkumise number
#178148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 40 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
13. mai 2009

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte.
Meie kliendiks on AS Telinek. AS Telinek alustas tegevust 1994. aastal. Peamisteks tegevusaladeks on tellingute, telkide, esinemislavade ja tribüünide rent, müük ning paigaldus.

Vaata rohkem