Värsked tööpakkumised

Abitööline laos

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108474

Tööpakkumise number

108474

Töö kirjeldus

Pakume ajutist tööd supermarketis Haaberstis. Töö aeg on 8-21.00 võib valida sellest ka poole koormuse - kas hommiku poole või peale lõunat. Tööd saab alustada homsest, viimane tööpäev oleks 21.05.07.

Nõudmised kandidaadile

Töö on piimatoodete leti varustamine lao poolel, seega sobilik meesterahvale (ka õppivale noorele).

Kiiret teenimisvõimalust ja töötasu mõne päeva eest 75kr/h bruto , koguteenistus oleks alates 1700 neto olevevalt siis tundide arvust.

Lisainfo

helista kohe 6460195 või tule meie kontorisse Maakri 19/12

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
16. mai 2007
Kuulutus sisestati:
15. mai 2007
Brutopalk:
Alates 75 EEK tunnis