Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301512

Abitööline lammutustöödele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:
- ehitusobjektilt ehitusprahi väljavedu
- erinevate vaheseinte lammutamine
- muud erinevad lammutustööd

Ootused kandidaadile

- kohusetundlikkus
- hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

- tööaeg- 8 tunnine tööpäev, algus kell 9.00
- tööde kestvuse aeg umbes 3 nädalat, sõltub töömahust
- tööriistad ning tööohutusvahendid ettevõtte poolt
- ehitusobjekt asub Kristiine linnaosas

Tööpakkumise number
#301512

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
12. märts 2013

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Meie kliendiks on Tallinnas asuv ettevõte, kes otsib abitööjõudu ehitusele.

Vaata rohkem