Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346910

Abitööline (kastipesija)

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kastide pesemine

Ootused kandidaadile

Ootame sind kui oled füüsiliselt vastupidav, kohusetundlik ja iseseisev

Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal
Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Paides
Töö on kahes vahetuses 08.00- 20.00 ja 20.00- 08.00.

Tööpakkumise number
#346910

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2014

AS Eesti Pagar on üks Eesti suuremaid pagari- ja kondiitritoodete tootjaid. Tänasel päeval töötab Paide tehases 180 inimest. AS Eesti Pagar investeerib inimestesse ja tootearendusse ning tänu sellele on kindlustatud ettevõtte hoogne ja tulemuslik areng.

Vaata rohkem