https://www.cvkeskus.ee/178821

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178821

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhastustööd tootmises
Kastide pesemine


Ootused kandidaadile

Ootame sind kui oled kohusetundlik, puhtust hoidev, täpne ja iseseisev; oskad ja soovid töötada koristusmasinatega.


Ettevõte pakub

stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
oskustele vastavat töötasu
ettevõttesiseseid soodustusi


Lisainfo

Töökoht asub paides


Tööpakkumise number
#178821
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Abitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!