Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169353

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub puittaarat tootvas tehases Harjumaal Lagedis.
Töötamine liimjätku pressiga, pakkimine, laadimine.
Töö on kahes vahetuses E - R ( hommikune 06.00 - 14.30 ; õhtune 14.30 - 23.00)

Ootused kandidaadile

Varasemat töökogemust ei eeldata, väljaõpe toimub kohapeal ning eesti keele oskus suhtlustasemel on vajalik.
Töö on sobilik meesterahvale.

Normaalseid töötingimusi, toetavat meeskonda ja kolleege, lõunasöögi toetusi ning tasuta transporti Tallinna kesklinnast.

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal Lagedil.

Tööpakkumise number
#169353

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 52 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. november 2008
Kuulutus sisestati:
17. november 2008

CVKeskus.ee klient

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem

Abitööline