Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635538

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:13. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Tule ja avasta uued võimalused abitöölisena, kelle põhifunktsiooniks on abitööde teostamine erinevatel puidutööpinkidel.
Sinu vastutusvaldkondadeks on:

  • Tootmisliinilt tuleva materjali sorteerimine ja vastuvõtmine
  • Materjali ja töölehtede markeerimine
  • Pakendatavate toodete kvaliteedikontroll
  • Materjali kiletamine ja komplekteerimine
  • Muud Tööandja vajadustest lähtuvad tööülesanded

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui:

  • Tunned huvi töötamise vastu puidutööstusettevõttes
  • Sul on soov rakendada ennast parimate töötulemuste nimel
  • Sind iseloomustab töökus, täpsus ja lojaalsus
  • Sul on tehniline taiplikkus
  • Sa valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • Töötasu brutos 4,50 eurot /tunnis.
  • Peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutati, vaid ka seda, kuidas saavutati
  • Me väärtustame koostööd ja naudime üksteise head seltskonda
  • Me koolitame oma töötajaid
  • Pöörame palju tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustele

Tööpakkumise number
#635538

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

Standwood OÜ on Eesti kapitalil põhinev puidutööstusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on sauna- ja terrassimaterjalide ning eksklusiivsete valmissaunade tootmine. Meie peamisteks väärtusteks on pidev innovatsioon ning tootearendus, kompromissitu kvaliteet ja individuaalne lähenemine igale kliendile.

Vaata rohkem

Abitööline