Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272836

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pingioperaatori abistamine detailide etteandmisel ja vastuvõtmisel, vajaduse pressimine,l lihvimine, mööbli pakkimine ja tootmistsehhi sisesed abitööd.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus;

AS Sarkop pakub huvitavat tööd stabiilselt edukas ettevõttes, kus väärtustatakse firma traditsioone, toredat ja ühtehoidvat meeskonda.

Lisainfo

Töötamine toimub vahetustega. Tööandja poolt ei ole organiseeritud ühistransporti.

Tööpakkumise number
#272836
Abitööline