Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155849

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskona Abitöölisis, Värvijaid ja Laotöölisi

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkust ja täpsust
Meeskonna tööks valmisolekut

Ettevõte pakub

Põhipalka + motiveerivat tulemuspalka
Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
Karjääri võimalust üha suurenevas ettevõttes
Sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

Töökohaks on Raasikul (Tallinnast 20km) asuv elementmajatehas.

Tööpakkumise number
#155849

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2008

Q-haus Baltic OÜ on loodud 2004 aastal ja tänaseks oleme kasvanud üheks suuremaks elementmajade tootjaks Eestis. Q-haus järgib oma toomises kvaliteedi- ja keskonnajuhtimissüsteemi ISO9001:2000 ning ISO14001:2004 põhimõtteid ja nõudeid.
2006 aastast oleme sisenenud Skandinaavia turule ja tänaseks moodustab ekspordi osakaal meie käibest ca. 85%

Vaata rohkem

Abitööline