https://www.cvkeskus.ee/799675

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799675

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Abitööd elektritööde brigaadis: torude - kaablite paigaldus, kaevamine jne.

*Välitööd

*Sõidukite sise -ja välikoristus


Ootused kandidaadile

*Täpsus ja korrektsus, kohusetundlik ja usaldusväärne

*B-kat juhiluba

*Hea füüsiline vorm

*Eesti keel suhtlustasandil

*Ausus ja töökus


Ettevõte pakub

*Sõbralik kollektiiv

*Vaheldusrikas töö


Tööpakkumise number
#799675
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Abitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!