Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #608015
Veebipõhine värbamine

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma e kollektiivi asjalikku töömeest, kelle peamisteks ülesanneteks on:

- kaupade peale- ja mahalaadimine

- kaupade transportimine tehasest kliendini

- tootmistööliste abistamine tehases

- lao- ja tootmisala korras hoidmine

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

1. B-kategooria juhilubade omamine

2. Tõstukijuhi lubade omamine (soovituslik)

3. Tahtmine tööd teha

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub stabiilset tööd arenevas ettevõttes.

Töökoha asukoht:  Kiilis, Kurna tee 26.

Tööpakkumise number
#608015
Abitööline