https://www.cvkeskus.ee/67947

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67947

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega vajame oma meeskonda suveks 2 abitöölist kolimis- ja koristustöödele tehases.


Ootused kandidaadile

* vanust vähemalt 18. a.
* kohusetundlik ja korrektne


Ettevõte pakub

* tööd suveks
* töötasu vastavalt tööle


Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel, Tule 30 (18 km) .


Tööpakkumise number
#67947
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Abitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!