Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185254

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tähtajalist tööd sidekaablite paigaldaja abile. Töö sisuks on kraavide kaevamine ja kaablite paigaldamine. Objekt asub Harjumaal, Viimsis. Töö kestab umbes 1 kuu.

Nõudmised kandidaadile

- väga hea füüsiline vorm
- inglise ja eesti keele oskus heal suhtlustasemel
- ausus
- kohusetundlikus
- täpsus
- kasuks tuleb eelnev töö kaablite (või ka kommunikatsiooni trasside) paigaldusega

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palkka

Tööpakkumise number
#185254

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
8. november 2009
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2009

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Abitööline