Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53666

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanneteks on igapäevased laadimis-transporttööd.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on vähemalt 18-aastane ning omab töö- ja elamisluba.

Ettevõte pakub

  • töötasu alates 25 krooni tunnis (bruto)
  • tasuta transporti töökohta ja tagasi (meie bussi marsruudiga saab tutvuda kodulehel www.baltispoon.ee)
  • tasuta sooja lõunat
  • erialast väljaõpet
  • vahetustega tööd - 3s vahetuses
  • vahetustega tööst tulenevate töötundide eest kompensatsiooni vastavalt seadusandlusele

Lisainfo

Lisainfo OÜ Balti Spoon koduleheküljel www.baltispoon.ee

Tööpakkumise number
#53666
Abitööline