Värsked tööpakkumised

Abitööline ehitusele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214835

Tööpakkumise number

214835

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on Tartus ehitus-lammutustöödega tegelev ettevõte.
Pakume ajutist abitööd lammutataval objektil.
* betooni piikamine
* koristustööd
* muud abitööd

Nõudmised kandidaadile

* hoolsus ja kohusetunne
* hea tervis ja füüsiline vastupidavus
* eelnev ehitus-lammutustööde kogemus on eelistuseks

Ettevõte pakub

* tööd E-R kella 8-17
* kindlat tunnipalka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 45 EEK tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.