Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520744

Abitööline ehitusel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsid alles oma esimest töökohta või oled juba suurte oskustega ehitusspetsialist. Kutsume sind meie meeskonda, tule anna oma panus. Pakume sulle võimalust areneda meie ettevõttes ja heale töömehele tööd kasvõi pensionini. Võimalik sõlmida erinevaid töötasu kokkuleppeid.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus ja kohusetunne. Muu on õpitav. Juhiload on tulevad kasuks.

Ettevõte pakub

Avanssi kord nädalas.

Tööpakkumise number
#520744

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 500 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem